Dacă ești o persoană care își urmează visele, s-ar putea să te intereseze noua serie a Programului de Măiestrie în Antreprenoriat care începe în 27 iulie 2017. Ești gata să îți duci afacerea la următorul nivel?

Facebook Comments

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Acest site folosește cookie-uri. Continuarea navigării reprezintă acceptul dvs. pentru această folosință. Pentru mai multe detalii privind gestionarea preferințelor privind cookie-uri, vedeți Politica de utillizare cookie-uri. Mai multe informații

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close